In album: Karakalem Çizen Portre Yapanlar Karakalem Ressamı Portre Ressamı

Share album

Karakalem Çizen Portre Yapanlar Karakalem Ressamı Portre Ressamı 02125712403 - 05376318871 karakalem çizen yerler karakalem portre yapanlar profesyonel karakalem çizenler bakırköy sanat merkezi Sevdiklerinizin Karakalem Resimlerini profesyonel deneyimli ressamlar tarafından istediğiniz ölçülerde,beğenme garantisi vererek yapıyoruz. Resim Ebatları A4 90 TL 25*35 120 TL A3 180 TL 35*50 250 TL Tüm ebatlarda tekli veya çoklu resimleriniz yapılır.Yukarıdaki ölçüler standart ebatlardır.Fakat istediğiniz tüm özel ebatlarda da resimleriniz beğenme garantisiyle çizilir. 05376318871 – 02125712403 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da Stüdyomuzda bizi ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz çizdirmek istediğiniz fotoğrafı e-mail olarak ve ya elden teslim ederek portre çizim siparişinizi verebilirsiniz...

karakalem portre çizen yerler

karakalem portre çizen yerler Karakalem Çizen Portre Yapanlar Karakalem Ressamı Portre Ressamı
Özel Günlerde sevgilinize, arkadaşlarınıza, ailenize sıradan bir hediye değil de eşsiz,kalıcı ve sanatsal bir hediye olarak karakalem portre armağan edebilirsiniz... Sevdiklerinize özel bir hediye verin ve kendilerini özel hissettirin.
Doğum günü hediyesi, kişiye özel hediye, evlilik yıl dönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, her türlü özel gün için uygun olan bu ölümsüz armağan,portresi yapılan kişiyi şüphesiz çok mutlu edecektir ve sizi ömür boyu hatırlatacaktır.
Sevgilinize unutulmaz kişiye özel hediyelik karakalem portre çizdirebilir ve hediye edebilirsiniz…

Comments

Add Comment

Please login to add comments!